image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
جستجو
 

وبلاگ

بهترین و با کیفیت ترین آجر اصفهان

بهترین و با کیفیت ترین آجر اصفهان

کارخانه آجر ساحل یک، مدتها قبل با افزودن تعدادی ماشین آلات در محیط کارخانه و بعد از آن چیدن و افتتاح آن ها به تولید آجر لفتون یا آجر درجه دو سرگرم شده و این کار تا سال ۱۳۸۰ ادامه داشته است. در سال ۱۳۸۰ همه ماشین آلات تغییر کرده وبه روز شده و یکسری ماشین آلات به روز و مدرنیزه و تمام اتوماتیک جایگزین شده است که به حالت خشک کن می باشد و در همان سال تولید آجر درجه یک را آغاز کرده است. در حال حاضر این واحد در حال عرضه بهترین و با کیفیت ترین آجر اصفهان می باشد. این قسمت توانایی نمایش همه محصولات سفالی را به مشتریان گرامی دارد.

امروزه این کارخانه مشغول به تولید عالی ترین نوع آجر تیغه ای از نوع درجه یک می باشد. این واحد افتخار ارسال بهترین و با کیفیت ترین آجر اصفهان به تمامی نقاط ایران که شامل واحدهای غرب شمال و جنوب ایران است را داراست و همینطور موفق به ارسال انواع آجر، به باکو و عراق شده است. آجر یک از مصالح ساختمانی اساسی به دلیل مقاومت، شکل ظاهر و خصوصیات دیگر خود، کاربرد زیادی یافته است. آجر نه تنها از نظر کارایی در ساختمان منازل مسکونی و بناهای صنعتی مورد محبوبیت مردم است بلکه از نظر معماری و امکانات زیبایی مشخصه ای فراهم می آورد، که دارای اهمیت است.

تاریخچه آجر اصفهان

تولید اجر در ایران به ۶۰۰۰ هزار سال قبل می رسد و در شوش و کاشان آثاری از کوره های آجر پزی موجود می باشد که مشخص شده قدمت این کوره ها به ۴۰۰۰ سال قبل ار میلاد میرسد. آجر در زبان بابلی به مفهوم معرب آگور فارسی است که روی آن دست نوشته ها و قوانین را مینوشتند.در ایران ساختمان های متنوعی از آجر درست شده است برای نمونه طاق کسری ،گنبد کاووس ،مسجد جامع اصفهان و سد کبار و پل دختر.

آجر ایرانی به مصر پس ازآن به رم و اروپا و از اروپا به هندوستان و چین در گذشته رفته است. استان اصفهان یکی از استان های مهم و نامی در بخش تولید انواع آجر و آجرنما بشمار می آید. کارخانه های آجر پزی و کارخانه آجر اصفهان بخش بزرگی از محصولات انواع آجر سفال، آجر نسوز، آجرنما، آجر لفتون، آجر بهمنی و… را به خود میدهند. روس ها در ساخت خانه های قزاق از آجری با مشخصات ۲۰*۱۰*۵ استفاده نمودند و پس از آن این آجر به آجر قزاقی شناخته شد. در ایران پس از جنگ جهانی دوم راه های ساخت آجر به مدل صنعتی مبدل گردید. ایرانیان آجرهایی از نوع آجرهای توپر و سوراخ دار و سقفی تو خالی و بلوک دیواری را تولید کردند.

خرید عمده انواع آجر اصفهان

کارخانه آجر ساحل یک دارای سابقه چندین ساله در بخش تولید آجر سفال قیمت پایین است و به عنوان بهترین تولیدکننده در اصفهان شناخته می شود. شما در هر شهری که زندگی میکنید قطعآ درباره این محصول شنیده اید زیرا هم دارای قیمت مناسب است و هم در موارد بسیاری کاربرد دارد. اگر به دنبال عالی ترین کارخانه آجر سفال اصفهان میگردید قطعآ همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما تمامی محصولات مان را ضمانت می کنیم . تا سال ها کوچکترین تغییری بر روی آن ها انجام نمیشود.

خرید آجراصفهان با کیفیت درجه یک

کارخانه آجر ساحل که یکی از مجهزترین کارخانه ها در ایران است، تولید بسیاری از متنوع ترین آجرها با کیفیت زیاد در خود جای داده است. مجموعه آجر ساحل یک، یکی از عالی ترین مرکزهای فروش انواع آجر نما در اصفهان از جمله: آجر نما سنتی اصفهان، آجر نسوز اصفهان، آجر نما سفید اصفهان و… است.

قیمت آجر ساحل زرد، قرمز و و از بقیه رنگ ها و مدل های متنوع آن درب کارخانه می باشد که فراهم کننده خرید آسان با بهترین کیفیت و تنوع بسیار است.

آجر اصفهان را بهتر بشناسید

استان اصفهان یکی از استان های اساسی در زمینه تولید انواع آجر و آجرنما به حساب می آید. کوره های آجر پزی و کارخانه آجر اصفهان نقش بزرگی از تولیدات انواع آجر سفال،آجر نسوز، آجر سنتی، آجر لفتون و… را تولید میکند. قیمت آجرنما ساحل از طریق فروشگاه اجر ساحل و یا تماس با کارشناسان ما باخبر شویدوقیمت ها بر اساس درب کارخانه به حساب می آیند.
تنوع انواع آجرهای تولیدی در کارخانه آجر ساحل یک از نظر مدل، طرح، رنگ و اندازه بسیار زیاد است.

آجر لفتون با قیمت ارزان اصفهان

فروش انواع آجر اصفهان ارزان قیمت با کیفیت عالی

قیمت آجر از سه شاخصه مهم موثر است:

 • بهای نیروی کار
 • هزینه مواد اولیه
 • مخارج حامل های انرژی
  که در این بین بااهمیت ترین شاخصه در قیمت آجرها حامل های انرژی هستند.

از آنجایی که برای فراهم نمودن آجرهای ساخت و ساز از خاک رس استفاده می شود و قیمت آن بسیار کم است. واقعآ در مشخص نمودن قیمت آجرهای بنایی عامل اثرگذاری نیست و فاکتور اصلی دستمزد کارگران می باشد. اما در مورد آجرهای نسوز ساختمانی این مسئله بارز نیست با توجه به باارزش بودن و محدود بودن معادن خاک های نسوز اساسی ترین عامل در مشخص نمودن قیمت هزینه ی پایان کار آجرهای نسوز می باشد.

آجر لفتون با قیمت ارزان اصفهان

پیش از خرید آجر لفتون برای ساختمان، باید به چند مورد دقت کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. در ادامه به شما خواهیم گفت این موارد شامل چه چیزهایی میشود:

 • نوع و عملکرد آجر: آجرهای لفتون در مدل های متنوعی مانند لفتون غلطکی، لفتون شکلی و … وجود دارند. انتخاب مدل آجر باید با دقت به عملکرد آن در پروژه‌ی شما خریداری شود.
 • اندازه های آجر: اندازه آجرها در مدل های متنوعی وجود دارد. انتخاب اندازه مناسب با احتیاجات ساختمان شما ارتباط دارد.
 • کیفیت آجر: کیفیت آجرها موثر است برروی مقاومت و زیبایی پروژه‌ی شما داشته باشد.
 • رنگ و طرح آجر: اگر به دنبال آجر هایی با رنگ و طرح خاصی مدنظرتان است از این بابت حواستان را جمع کنید که خرید درستی داشته باشید مطابق با نیازتان
 • استانداردها و ویژگی های فنی: قبل از خرید، با استانداردها و ویژگی های فنی آجرها آشنا شوید.
 • قیمت و بودجه: همانطور که میدانید قیمت آجر متفاوت است و براساس بودجه خود آجر انتخاب کنید.
 • تامین و تحویل: دقت کنید که از کجا میخواهید آجر تهیه کنید و منابع مورد نظرتان با کیفیت بالا کاررا تولید کنند .
 • مقاومت به عوامل جوی: اگر برای فضای باز و یا بسته قصد خرید آجر دارید، به این نکته دقت کنید، که آجرهای فضای باز نیاز به مقاومت بیشتری دارند، پس در انتخاب نوع آجر دقت کنید.
 • مصرف آجر: میزان مورد نیازتان را محاسبه کنید و اندازه نیازتان آجر خرید کنید تا از هدر رفت آن جلوگیری نمایید.

آجر ده سوراخ با کیفیت عالی اصفهان

آجر ده سوراخ به مدلی از آجر اطلاق می شود، که روی آن سوراخ هایی ایجاد شده است. شیل و خاک نسوز می باشد که اساس آن هم خاک رس است. حدودآ قیمت آجر ده سوراخ از سیصدوپنجاه هزار تومان شروع می شود. شما میتوانید برای خرید آجر ده سوراخ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آجر ۵/۵ ممتاز با قیمت ارزان اصفهان

با نظر به اینکه قیمت آجرلفتون ۵/۵ با لفتون ۴ و ۵ سانتی متری تفاوت چندانی ندارد به دلیل ابعاد بزرگترش مقرون به صرفه تر است و به دلیل استقبال و فروش زیاد از این آجر همواره در حال تولید است لذا در زمان شما صرفه جویی خواهد شد و بعد از خریدتان به زودی آجر به دست شما میرسد. برای اطلاع از قیمت دقیق آجر ها با تماس بگیرید.

برای سفارش آجر اصفهان، آجر لفتون، آجر تمام اتوماتیک، میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نظر خود را ثبت کنید

86 − = 81